Elektronik cihazlardaki kart yanmaları, güç kaynağı arızaları, haberleşme sistemlerinde meydana gelen kesintiler, sağlık sektöründe kullanılan tıbbi cihazların ekranlarında meydana gelen karıncalanmalar, server merkezlerinde meydana gelen bağlantı bozuklukları ve ağır sanayi cihazlarının kumanda devrelerinde meydana gelen arızalar bu süreçlere örnek teşkil etmektedir.

Karşılaşılan tüm arızalar bireysel ve kurumsal kullanıcılara yüksek miktarda maddi maliyet ortaya çıkarır. Kaynaklarınızın verimli bir şekilde kullanılması için yapılması gereken sorunun doğru tespit edilmesinden geçmektedir. Doğru tespit yapılmadığı takdirde varsayım ile yapılacak her müdahale yeni bir sorunun ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Aşağıda belirtilen tüm aşamalarda firmamız kesin çözüm garantisi ile hizmet vermektedir. Uyguladığımız her ölçüm uluslararası standartlara sahip cihazlarımız ile profesyonel ekibimiz tarafından yapılır ve raporlanır.

Problem Çözüm Aşamaları;

  1. Ölçüm, Analiz ve Tespit
  2. Raporlama
  3. Uygulama için keşif
  4. Uygulama ve Uygulama Sonrası Raporlama

Erim Elektrik olarak kesin çözüm garantisi ile hizmet vermekteyiz. Yaptığımız her ölçüm uluslararası standartlara sahip cihazlarımız ile profesyonel ekibimiz tarafından yapılır ve raporlanır.